• Kategorie
  • Szukaj
  • Szczęki bokserskie, ochraniacze na zęby

 

Nie trzeba być mistrzem sztuk walki, aby wiedzieć, czym jest i do czego służy szczęka bokserska. Już sama nazwa tej grupy produktów sugeruje, że użytkownicy stosują je w celu zapobiegania utraty zębów, czy ich uszkodzenia podczas treningu lub walki. Nie wszyscy jednak zdają sobie sprawę, że produkty te są stosowane nie tylko przez zawodników MMA i bokserów, ale także koszykarzy, rugbystów i innych, ponieważ często ścierają się oni ze swoimi przeciwnikami w walkach, które mogą zakończyć się uszkodzeniem uzębienia. Jeśli uprawiasz sport kontaktowy, warto zaopatrzyć się w ochraniacz na zęby - szczególnie jest on polecany dla bokserów amatorów, którzy powinni nosić szczękę bokserską podczas treningów i walk. Warto zapoznać się z naszą, bogatą ofertą, tak aby znaleźć idealny ochraniacz na zęby.

Szczęka bokserska, która chroni zęby

Istnieją trzy główne rodzaje ochraniaczy na zęby: jednowarstwowe (chroniące tylko górny rząd zębów), dwuwarstwowe (chroniące zarówno górny, jak i dolny rząd zębów) oraz protezy (wykonywane na zamówienie). Nasz asortyment obejmuje głównie produkty należące do dwóch pierwszych grup wymienionych powyżej. Jeśli interesują Cię ochraniacze na zęby dla zawodników MMA, z pewnością docenisz zalety naszych jakościowych produktów. Dzięki swojej specjalnej konstrukcji doskonale chronią górne zęby i łatwo dopasowują się do ich kształtu po zanurzeniu w gorącej wodzie. Ma to zasadnicze znaczenie dla ich funkcjonalności oraz zapewnienia użytkownikowi bezpieczeństwa. Po wprowadzeniu do jamy ustnej natychmiast zaczynają prawidłowo spełniać swoją funkcję, nie przeszkadzając w oddychaniu i przełykaniu.

Jakość ochraniacza na zęby ma znaczenie

 

Każda szczęka bokserska dostępna w naszej ofercie została wykonana ze specjalnego, wytrzymałego materiału. Oferujemy również ochraniacze na zęby w różnych rozmiarach i kolorach, tak aby każdy klient, niezależnie od wieku, płci czy uprawianej dyscypliny sportu, mógł wybrać model najlepiej odpowiadający jego potrzebom. Ponadto nasze ochraniacze na zęby są łatwe w zakładaniu i konserwacji. Wszystkie posiadają certyfikat CE i mogą być używane bez ryzyka. Jeśli więc potrzebujesz trwałego, łatwego w dopasowaniu i skutecznego ochraniacza na zęby, wystarczy, że się zwrócisz do nas po szeroką gamę produktów, która jest używana przez wielu profesjonalnych zawodników.

Koniecznie zobacz także ochraniacze na piszczele!