• Kategorie
  • Szukaj
  • Rękawice bokserskie dla dzieci

Rękawice bokserskie dla dzieci dostępne w naszym sklepie zapewnią Twoim pociechom najwyższy poziom bezpieczeństwa podczas treningów bokserskich. Doskonale wiemy, że dziecięce ciało, które stale się rozwija i rośnie narażone jest na kontuzje, które później mogą mieć wpływ na całe życie. Dlatego właśnie nasze rękawice bokserskie dla dzieci zawierają wypełnienie w postaci specjalnego rodzaju pianki, która zapewnia doskonałą amortyzację podczas uderzeń, a zastosowanie w nich technologii ActivCLIMA zapewnia odpowiednią wentylację i chroni delikatną skórę dziecka przed odparzeniami. Dodatkowo gwarancję zakupu najwyższej jakości, bezpiecznych rękawic dla dzieci, zapewnia posiadanie przez nich certyfikatu zgodności z normami i wymogami bezpieczeństwa Unii Europejskiej.

Rękawice bokserskie dla dzieci - jakie powinny być?

Wybierając rękawice bokserskie dla dzieci, należy wziąć pod uwagę kilka czynników, które są takie same, jak w przypadku dorosłych. Rękawice nie mogą być zbyt luźne, ani za ciasne. Dodatkowo powinny być wyposażone w wyściółki amortyzacyjne i dodatkowe usztywnienie nadgarstka, które zagwarantuje komfort i maksymalne bezpieczeństwo. Wśród zapięć najczęściej proponuje się rękawice zapinane na rzep, które są funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu dla najmłodszych. Wybierając odpowiednierękawice bokserskie dla dzieci, można zaszczepić w nich miłość do sportu i sprawić, że będą mogły rozwijać swoje pasje, odnosząc sukcesy. Stawiając na dobrze dobrane rękawice dla dziecka, można zapewnić mu komfort walk i doskonałą ochronę dłoni przed siłą uderzeń. Zapraszamy do przejrzenia naszej szerokiej oferty rękawic bokserskich dla dzieci.

Jakie rękawice bokserskie dla dzieci wybrać?

Nasze rękawice bokserskie dla dzieci to masa rozmiarów i wzorów, dzięki czemu każdy rodzic znajdzie doskonałe rękawice dla swojej pociechy. Są dostępne w różnych kolorach, dla dziewczyn i chłopaków, dlatego nie ma obaw o dokonanie odpowiedniego wyboru. Wśród naszych propozycji, warto postawić na rękawice DBX Bushido, które dostępne są w rozmiarach przeznaczonych dla dzieci do 7 roku życia. Stworzone zostały ze wzmocnionej skóry syntetycznej oraz wypełnione specjalną odmianą pianki, która zapewnia doskonałą amortyzację uderzeń. Dodatkowo posiadają zabezpieczenie kciuka i szeroki rzep, który jest doskonałym usztywnieniem. 


Wśród innych modeli polecamy nasze rękawice Masters RPU 2-A. Wykonane zostały ze skóry syntetycznej. Posiadają wypełnienie typu Bayfill z bezpieczną strefą zgniotu. To doskonale wyprofilowane rękawice bokserskie dla dzieci, zapinane na rzep i ze stabilizacją nadgarstka oraz zabezpieczeniem kciuka. Dostępne są w wielu rozmiarach, dlatego będą doskonałe dla każdego dziecka, które trenuje boks lub dopiero rozpoczyna swoją przygodę z tą dyscypliną sportu.

Rękawice bokserskie dla dzieci - czy to dobry pomysł na prezent? 

Jak głoszą wszystkie hasła, sport i regularny wysiłek fizyczny to zdrowie. Dlatego bardzo ważne jest, by zachęcać dziecko do poznawania, a nawet i trenowania sportu, w którym czuje się najlepiej. Choć boks z pewnością jest dziedziną mało popularną wśród dzieci i nastolatków, warto wiedzieć, że w sprawdzonej placówce treningi mogą być maksymalnie bezpieczne i przyjemne. Jednak, aby tak było, warto zaopatrzyć pociechę w sprzęt wysokiej jakości, jak chociażby nasze rękawice bokserskie dla dzieci. Dzięki nim maluch uniknie kontuzji w wielu sytuacjach. Zachęcamy też, by rozważyć ich zakup na prezent dla dziecka. Jednak warto, by były one wcześniej przymierzone przez dziecko, aby odpowiednio pasowały do budowy dłoni. Dzięki temu ich noszenie będzie komfortowe i bezpieczne. Być może taki prezent sprawi, że dziecko poczuje bakcyla do uprawiania tego wyjątkowego sportu, którym jest boks? Z pewnością ucieszy malucha, który marzy o tym, by spróbować swoich sił na ringu, ale nie ma wysokiej jakości sprzętu. 

Czym wyróżniają się oferowane przez nas rękawice bokserskie dla dzieci

 

Rękawice bokserskie dla dzieci, które znajdują się w naszej ofercie, to przede wszystkim element wykonany z materiałów najwyższej jakości. Dodatkowo wyróżnia je trwałość, dzięki czemu są odporne na różnego rodzaju uszkodzenia. Warto zaznaczyć, iż zanim zostały one dopuszczone do sprzedaży, nasze produkty były konsultowane ze specjalistami najwyższej klasy. Wszystko po to, aby rękawice bokserskie dla dzieci zapewniały maksimum wygody, ale też gwarantowały bezpieczeństwo podczas treningów. Dostępne są u nas w wielu rozmiarach i kolorach, dzięki czemu każdy mały zawodnik z pewnością wybierze te najoptymalniejsze dla siebie. Jeśli zamierzasz kupić dziecku rękawice bokserskie, aby spróbowało swoich sił na ringu, zapoznaj się z naszą bogatą ofertą, w której znajduje się sprzęt wysokiej jakości. Nasze rękawice bokserskie dla dzieci to gwarancja bezpieczeństwa i komfortu. 

 

Koniecznie zobacz też rękawice bokserskie damskie i rękawice mma!