• Kategorie
  • Szukaj
  • RĘKAWICE MMA

W BroSport uwzględniliśmy również szeroką ofertę rękawic treningowych, odpowiednich zarówno na ring, jak i na matę. Modele rękawic widoczne w tej kategorii nadają się do wielu sportów w bliskim kontakcie. Są to rękawice do MMA, Krav Magi, czy też ćwiczeń na worku. Wykorzystywanie ich podczas treningu stabilizuje rękę i zapobiega urazom palców oraz dłoni. Jeśli szukasz znanych i popularnych marek rękawic dla amatorów i profesjonalistów, znajdziesz je właśnie w naszej ofercie. Wszystkie nasze rękawice są dostępne w szerokiej gamie modeli.

Rękawice MMAwykonane z najlepszej jakości materiałów

Możemy zaoferować naszym klientom szeroki wybór par rękawic do MMA, które różnią się wyglądem i rozmiarem. Z naszą pomocą mężczyźni, jak i kobiety mogą kupić wysokiej jakości rękawice MMA odpowiadające ich potrzebom. Rękawice do MMA widoczne w naszym sklepie są bardzo wygodne, a przy tym są odporne na uszkodzenia. Tym samym, inwestując w jedną, profesjonalną parę rękawic, dokonujesz udanej inwestycji na wiele lat. Ponadto rękawice skutecznie podtrzymują dłoń, co jest niezwykle istotne podczas częstych treningów. Proponujemy m.in. takie modele jak rękawice MASTERS do MMA, model GF-30. Jest to model najczęściej wykorzystywany w zawodach UFC, Cage Rage. Wykonane ze skóry ekologicznej i zapinane na rzep są niezwykle komfortowe w noszeniu. Rzepy na rękawicach do MMA mają ważne zadanie, którym jest zapobieganie zsuwania się rękawic z dłoni oraz ich stabilizacja. Dłoń wewnątrz rękawic GF-30 nie została zabudowana, co umożliwia lepszy chwyt. Na uwagę zasługuje również profilowany wkład. 

 

Kolejną propozycją jest model sparingowych rękawic treningowych do MMA - DBX BUSHIDO. Zastosowano w nich gruby wkład, wykonany z pianki charakteryzującej się zwiększoną gęstością. Dzięki temu wkład świetnie amortyzuje uderzenia, przez co rękawice sprawdzą się podczas codziennych treningów, jak i wymagających sparingów. Jeśli szukasz rękawic do Krav Magi, zwróć uwagę na propozycję białych rękawic sparingowych - treningowych. Zastosowanie wytrzymałego materiału (wzmocnionej skóry syntetycznej) powoduje, że rękawice nie pękają i nie obcierają dłoni podczas treningu. Wydłużony rzep gwarantuje utrzymanie nadgarstka i zmniejsza ryzyko kontuzji, a anatomiczne wyprofilowanie wyraźnie przyczynia się do komfortowego zaciskania dłoni. Nasze rękawice do MMA są dostępne w szerokiej gamie kolorów - to produkty dla fighterów, którzy walczą zarówno w ringu, jak i w klatce.