• Kategorie
  • Szukaj
  • WORKI TRENINGOWE

Znajdujące się w ofercie naszego sklepu internetowego worki treningowe, to jedne z najczęściej używanych akcesoriów do ćwiczeń, które można wykorzystać na wiele różnych sposobów. Produkt ten służy przede wszystkim do trenowania ciosów. Najczęściej korzystają z niego osoby trenujące m.in. sztuki walki. Z worka treningowego mogą korzystać zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Worek treningowy pomaga skutecznie spalić kalorie, a dodatkowo wykonać indywidualny trening ogólnorozwojowy.

Worek treningowy- popraw swoją wytrzymałość, szybkość, siłę i równowagę

Worki treningowe dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego to m.in. worki techniczne dedykowane klubom sportów walki, worki bokserskie oraz worki treningowe pełne. Sprawdzą się zarówno podczas treningu domowego, jak i na siłowni. Nasze worki treningowe zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów. Chętnie korzystają z nich nie tylko amatorzy, ale również utytułowani zawodnicy. Pozwalają one szlifować szybkość, kondycję oraz technikę walki. Jesteśmy pewni, że każda osoba znajdzie tu worek odpowiadający jej potrzebom, a także umiejętnościom.

Worki treningowe- dla kogo?

Stawiając na nasze worki treningowe, zyskujesz pewność i gwarancję wysokiej efektywności treningu, jednak duże znaczenie ma też wybór odpowiedniego worka. W sprzedaży posiadamy modele dopasowane do wieku i wzrostu użytkownika. Dzięki specjalnym wypełnieniom może z nich korzystać praktycznie każdy - od najmłodszych do najstarszych. Jaki worek wybrać? Należy pamiętać, że optymalny rozmiar worka jest zależny nie tylko od wysokości pomieszczenia, ale również stopnia zaawansowania osoby trenującej i rodzaju treningu. To aspekty, które należy brać pod uwagę przed zakupem worka. 


W naszym sklepie dostępne są worki treningowe o rozmiarach:


  • 130 cm - dedykowany przede wszystkim osobom początkującym

  • 140 cm - to dobry wybór do treningu wydolnościowego oraz doskonalenia techniki ciosów

  • 150 cm - rekomendowany do trenowania siły ciosów

  • 160 cm - duży worek bokserki przeznaczony dla doświadczonych bokserów

  • 180 cm - największy model, wybierany szczególnie do zwiększania siły ciosów 

Zastanawiasz się, co daje worek treningowy? Po pierwsze, możliwość trenowania kilku części ciała jednocześnie - pracę nóg, wyprowadzanie ciosów, a także poprawia kondycję i zwinność. Nasza oferta obejmuje worki treningowe wykonane z najlepszej jakości materiałów, dzięki czemu możesz być pewien, że będą Ci służyć przez wiele lat. Nie wiesz, jaki model wybrać? Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami. 

 

Zobacz także: rękawice do mma | rękawice bokserskie