• Kategorie
  • Szukaj
  • Worki bokserskie stojące

Worek treningowy stojący jest popularnym i chętnie wybieranym sprzętem treningowym. To doskonałe wsparcie przy treningu ogólnorozwojowym, który poprawia koordynację, szybkość, wytrzymałość oraz siłę. Należy pamiętać, że takie ćwiczenia angażują różne partie mięśni. Wielu ekspertów potwierdza, że zmęczenie wywołane treningiem z użyciem opisywanego worka jest podobne do "dobrego" zmęczenia spowodowanego biegiem na krótkich dystansach. 

Trenerzy zalecają ćwiczenia z workiem bokserskim stojącym osobom, które chcą poprawić swoją kondycję fizyczną. Opanowanie techniki uderzeń, koordynacja ruchów podczas zadawania ciosów, dynamika ciała i wytrzymałość to tak zwane pozytywne efekty uboczne treningu z workiem. Ponadto worek treningowy jest rozwiązaniem dla osób, które chcą poczuć się bardziej pewne siebie. Trening z workiem skutecznie redukuje też negatywne emocje. Jak się okazuje, przy pomocy worka można również zadbać o redukcję tkanki tłuszczowej. W tym przypadku wykonuje się serie uderzeń na worek (przynajmniej 8) w odstępach kilkunastosekundowych, przeznaczonych na odpoczynek. Taki wysiłek nabiera charakteru wysiłku interwałowego i pozwala spalić tkankę tłuszczową. 

Worki bokserskie stojące - dla początkujących i zaawansowanych fighterów

W naszym sklepie internetowym uwzględniliśmy bardzo interesujący asortyment produktów, które są nie tylko wysokiej jakości, ale także doskonale spełniają wymagania naszych klientów. Proponujemy m.in. takie modele jak manekin z packami do kopania MASTERS KICK-BOX. Przeznaczony do treningu szybkości oraz celności, wyposażony został w cztery packi, które można regulować w obszarze kąta nachylenia. Manekin jest bardzo stabilny, przeznaczony do użytkowania w domu, klubie, ale również na świeżym powietrzu. 

Worek treningowy stojący jest popularnym elementem wyposażenia nie tylko centrów sztuk walki, ale jak zostało już wspomniane, również siłowni i domowych sal do ćwiczeń. Nadaje się zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych fighterów. Jego wymiary sprawiają, że jest on idealny do doskonalenia techniki pracy rąk i nóg. Dbamy również o to, aby oferowane worki były solidne i trwałe, dlatego np. w przypadku pacek modelu MASTERS KICK-BOX wykonane zostały one z pianki, zabezpieczone pokrowcem z tkaniny, a podstawę stanowi polietylen o wysokiej gęstości.

Zobacz także: bandaże bokserskie | ochraniacz na zęby | buty bokserskie.

  • Sklep zamknięty