• Kategorie
  • Szukaj
  • Tarcze, łapy bokserskie

Jesteś trenerem sportów walki? W takim razie na pewno wiesz, czym jest tarczowanie, jakie są zalety stosowania tego ćwiczenia i w jaki sposób należy odpowiednio zabezpieczyć swoje dłonie podczas jego wykonywania wraz ze swoim podopiecznym. Pomogą Ci w tym bez wątpienia dostępne w naszym sklepie tarcze bokserskie. Wystarczy, że założysz ja na swoje dłonie, by następnie być gotowym do przyjęcia nawet najdłuższej serii szczególnie mocnych ciosów, nie musząc obawiać się o swoje zdrowie.

Tarcze bokserskie dla trenerów boksu i innych sportów walki

Proponowane przez nas tarcze bokserskie, jak sama ich nazwa wskazuje, sprawdzą się przede wszystkim podczas treningów pięściarzy, ale trzeba wspomnieć, że chętnie korzystają z nich także instruktorzy innych sportów walki, np. MMA. Ćwiczenia z ich użyciem są natomiast bardzo proste, ponieważ polegają na odpowiednim przymocowaniu naszych artykułów do dłoni, by następnie ustawiać je w dowolny sposób, zmuszając tym samym swojego podopiecznego do uderzania w nie. Dostępne w ofercie BROSPORT tarcze bokserskie gwarantują jednak nie tylko szczególnie pożądaną w ich przypadku odporność na uszkodzenia, ale też charakteryzują się anatomicznym wyprofilowaniem, dzięki czemu nie ześlizgują się z rąk i gwarantują odpowiednią wygodę. Poza tym wyposażone zostały w dodatkową ochronę dłoni i wentylację, co powoduje, że skóra poci się w znacznie mniejszym stopniu.

Jakiego rodzaju inne tarcze oferujemy klientom BROSPORT?

Tarcze bokserskie, których zakup polecamy, to nie tylko tzw. łapy, ale również inne ich odmiany. Wśród nich znajdziesz więc także m.in. modele w kształcie torsu człowieka do przymocowania na ścianie. Będąc wykonaną z warstwy żelu pokrytej odlewem gumowym, gwarantuje swoim użytkownikom szczególnie udaną imitację prawdziwego przeciwnika i pozwala poczuć się w pewnym stopniu niczym podczas walki z nim. Inne tarcze bokserskie godne polecenia to m.in. okrągłe modele, mające przypominać swoim kształtem głowę rywala. W ofercie BROSPORT widnieją również duże tarcze ochronne, zdolne zabezpieczyć niemal całe ciało swoich użytkowników i ułatwiając im utrzymanie równowagi podczas przyjmowania zarówno ciosów, jak i kopnięć.

Niejednolity design naszych tarcz bokserskich

 

Dużą zaletę oferowanych w tym miejscu tarcz bokserskich i pozostałych artykułów dla trenerów sztuk walki stanowi ich atrakcyjny wygląd, który dla wielu osób ma przecież duże znaczenie. Coś dla siebie znajdą więc zarówno zwolennicy nowoczesnego designu akcesoriów, jak i miłośników stylu retro. Wszystkie łączy jednak fakt, że są w stanie przez długi czas zachować swoją trwałość. Zadowoleni z korzystania z nich będą więc zarówno doświadczeni instruktorzy, jak i ci, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z prowadzeniem pięściarzy lub przedstawicieli innych dyscyplin. Nasze tarcze bokserskie zapewnią im bowiem najwyższy poziom ochrony. 

  • Sklep zamknięty